OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „UBIERZMY CHOINKĘ DLA JANA PAWŁA II”

   Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zorganizował Ogólnopolski Konkurs Plastyczny w którym uczniowie naszej szkoły wzięli udział. Spośród nadesłanych prac wybrano najpiękniejsze ozdoby, którymi udekorowano choinki w Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Krakowie oraz Kurii Metropolitalnej w Krakowie. Uczniowie, którzy wzięli udział z naszej szkoły to: Miłosz Kachnic, Daniel Żytkiewicz, Julita Głowacz, Filip Jurek, Natalia Sergiel, Amelia Łuczak, Wiktoria Strączek, Sabina Putyra, Zuzanna Ogarek, Krzysztof Nieciąg, Julia Nieciąg, Martyna Malina, Martyna Sergiel, Natalia Adamczyk, Oliwier Baran, Malina Milena, Kamil Jończyk, Magdalena Synowiec, Weronika Traczyk. Dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie. Nad konkursem czuwała p. Renata Jurek.