DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

„Miś ma w oczach szklane kulki, po to misiem jest,
żeby było kogo tulić, kiedy pada deszcz.
Miś ma uszy do targania, po to misiem jest,
żeby mieć coś do kochania i wytarcia łez.”

25.11.2019r. uczniowie naszej szkoły dołączyli do obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia. Głównym celem popularyzacji w naszej szkole tego święta była chęć ucieczki od agresji i przypomnienie najważniejszych wartości jakimi są: dzieciństwo, przyjaciel, miłość, ciepło. Z tymi słowy łączy się właśnie Pluszowy Miś. Przyjaciel z dzieciństwa, zawsze wierny i oddany.
Wszyscy uczniowie przynieśli do szkoły swojego ulubionego Misia, który towarzyszył im przez cały dzień. Misiaki panoszyły się i na przerwach i na lekcjach. Były one różne od bardzo malutkich do bardzo, bardzo dużych.
Uczennice klasy VII pod okiem opiekunów: p. Renaty Jurek oraz p. Anny Kachel przygotowały teatrzyk pt: „Pies As i jego Przyjaciel Miś Staś”. Wspólnie zaśpiewaliśmy naszym kochanym pluszakom piosenkę „Pluszowy Miś”.
W tym dniu wszyscy mogli skosztować Misia Lubisia, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców za co serdecznie dziękujemy.
Samorząd Uczniowski

7 Replies to “DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.