OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY 2016/2017

 

I miejsce w XII Gminnym Konkursie Muzycznym-“Playback – Wariacje Muzyczne” – Brodziak Damian kl. III, Julia Pasierbek kl. III, Wiktoria Strączek kl. III, Oliwia Pasierbek kl. 0, Martyna Sergiel kl. 0

I miejsce w XII Gminnym Konkursie Muzycznym-“Playback – Wariacje Muzyczne” – Oliwia Kachnic kl. IV

Wyróżnienie w XII Gminnym Konkursie Muzycznym-“Playback – Wariacje Muzyczne” – Maria Nieciąg i Kinga Nieciąg kl. I

Wyróżnienie w XII Gminnym Konkursie Muzycznym-“Playback – Wariacje Muzyczne”- Natalia Dróżdż kl.VI oraz Amelia Łuczak kl. III

II miejsce w Gminnym Turnieju  ” Baw się razem z nami” –  szkołę reprezentowali uczniowie klas I – III: Głowacz Julita, Nieciąg Adam, Nieciąg Kinga, Głowacz Bartłomiej, Strączek Szymon i Julia Soból 

I miejsce w Gminnym Konkursie ” Mistrz matematyki” – Amelia Jurek kl. IV

Laureat Małopolskiego Konkursu Biblijnego – Amelia Jurek kl. IV

I miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Papieskiej – WiktoriaTrzop kl. VI

IX miejsce w Wojewódzkim Turnieju BRD – szkołę reprezentowali uczniowie klasy szóstej: Dawid Głowacz, Eryk Strączek, Wiktoria Trzop i Natalia Dróżdż

Nagroda dla Najlepszego Aktora –  Wiktoria Trzop kl. VI
III miejsce w XII Gminnym Przeglądzie Teatrzyków Szkolnych –  zespół Maska w składzie : Amelia Jurek, Oliwia Kachnic, Amelia Radwan, Kinga Chromy, Wiktoria Trzop, Natalia Dróżdż, Gabriela Jankowska, Konstancja Głowacz, Martyna Najdek.

III miejsce w Gminnym Konkursie Rezytatorskim z języka angielskiego –  Wiktoria Trzop kl. VI

I miejsce w Powiatowym Turnieju BRD – szkołę reprezentowali uczniowie klasy szóstej: Dawid Głowacz, Eryk Strączek, Wiktoria Trzop i Natalia Dróżdż

I miejsce w Gminnym Turnieju BRD  – szkołę reprezentowali uczniowie klasy szóstej: Dawid Głowacz, Eryk Strączek, Wiktoria Trzop i Natalia Dróżdż

I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Szkół Podstawowych –  Wiktoria Trzop kl. VI

Wyróżnienie w konkursie ” Stok nie jest dla bałwanów” – Wiktoria Trzop kl. VI

I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim – Wiktoria Trzop kl VI

III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim – Szymon Strączek kl. III

I miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek – Wiktoria Trzop

III miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek – Martyna Malina, Oliwia Pasierbek, Martyna Sergiel, Magdalena Synowiec i Zuzanna Jankowska  

Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek – Amelia Jurek, Martyna Najdek

Wyróżnienie w X edycji Powiatowego Konkursu Poetyckiego “Nienazwane uczucia” – Wiktoria Trzop

I miejsce w Powiatowym Konkursie “Światy, podłaźniki, pająki”- kl. III

III miejsce w Konkursie Kuratoryjnym “Moja Ojczyzna Polska. Mój Patriotyzm” – Wiktoria Trzop

I miejsce w Konkursie Piosenki Patriotycznej – Wiktoria Trzop