OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY 2015/2016

Laureat Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów „Bajdurek 2016” – Natalia Kruźlak, Julia Najdek, Klaudia Prymula, Patrycja Malina, Kinga Głuc, Wiktoria Trzop, Aleksandra Suwaj

Finalista Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Pangea” – Konstancja Głowacz

Finalista VI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego – Konstancja Głowacz

X miejsce w Wojewódzkim Turnieju BRD – Kamila Smyrak, Klaudia Prymula, Dawid Głowacz, Eryk Strączek (najlepszy po testach)

Finalista etapu rejonowego konkursu na folder informacyjny ukazujący działania ekologiczne w ramach III edycji projektu ekologicznego „Czysta Małopolska” w kat. szkół podst. – dla szkoły

I miejsce w Powiatowym Przeglądzie Teatrzyków Szkolnych „Bajdurek 2016”

I miejsce w Powiatowym Turnieju BRD

I miejsce w Powiatowym Przeglądzie Pieśni Patriotycznej – Wiktoria Trzop

II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym na plakat pt. „Walczymy ze smogiem” – Klaudia Prymula

II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym na plakat pt. „Profilaktyka chorób nowotworowych” – Klaudia Prymula

II miejsce w Powiatowym Konkursie „Światy, podłaźniki, pająki” – Amelia i Filip Jurek

III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym na plakat pt. „Odnawialne źródła energii” – Natalia Kruźlak

I miejsce w Gminnym Turnieju BRD

I miejsce w Gminnym Przeglądzie Teatrzyków Szkolnych i Nagroda dla Najlepszego Aktora – Natalia Kruźlak

II miejsce w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej – Natalia Kruźlak

III miejsce w Gminnym Turnieju Pożarniczym – Konstancja Głowacz

III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim z j. angielskiego – Wiktoria Trzop

I miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek (w kat. zespół) – Amelia Radwan, Amelia Jurek, Kinga Chromy, Kacper Jończyk, Kamil Kachnic

I miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek (w kat. solista) Natalia Kruźlak

I miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek (w kat. zespół)– Amelia Radwan, Kinga Chromy, Amelia Jurek, Natalia Warchoł, Oliwia Kachnic

II miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek (w kat. duet) – Martyna Najdek, Wiktoria Trzop

III miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek (w kat. duet) – Oliwia Pasierbek, Maksymilian Kachnic

I miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki Papieskiej w kat. solista – Natalia Kruźlak

   I miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki Papieskiej w kat. zespół – Julia Najdek, Klaudia Prymula, Aleksandra Suwaj, Kinga Głuc, Patrycja Malina, Martyna Najdek, Natalia Dróżdż, Konstancja Głowacz, Natalia Kruźlak, Wiktoria Trzop

I miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki Papieskiej w kat. zespół kl. I-III – Amelia Radwan, Amelia Jurek, Natalia Warchoł, Oliwia Kachnic, Kinga Chromy i Milena Mikołajek

I miejsce w Gminnym Konkursie na szopkę bożonarodzeniową – Wiktoria Trzop

II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym – Julia Najdek

I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim kl. I-III – Amelia Jurek

I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim kl. IV-VI – Wiktoria Trzop

III miejsce w Gminnym Konkursie „Playback – wariacje muzyczne 2016” – Klaudia Prymula, Natalia Kruźlak

II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Moja mała ojczyzna” – Martyna Sergiel

III miejsce w Gminnym Konkursie „Od przedszkola do Opola” – Martyna Malina, Martyna Sergiel, Nikola Pasierbek

Wyróżnienie w Gminnym Konkursie na Palmę wielkanocną – dla oddziału przedszkolnego

Wyróżnienie w Gminnym Konkursie na ozdobę choinkową – Oliwia Pasierbek

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Powiatowe zawody sportowe:

 

  1. Powiatowe biegi przełajowe:

V miejsce – Kamila Smyrak i kwalifikacja do zawodów wojewódzkich

VI miejsce – Julia Najdek i kwalifikacja do zawodów wojewódzkich

 

  1. Gminne biegi przełajowe:

I miejsce – Julia Najdek kwalifikacja do powiatu

III miejsce – Kamila Smyrak i kwalifikacja do powiatu

IV miejsce – Julia Smyrak

 

  1. Gminne zawody w tenisie stołowym (indywidualne):

III miejsce – Kamila Smyrak

 

  1. Gminne zawody w tenisie stołowym (drużynowe):

III miejsce – Jakub Głuc, Maciej Strączek

III miejsce – Kamila Smyrak, Julia Najdek

 

  1. Gminne zawody w piłce ręcznej:

III miejsce – Wiktoria Trzop, Kamila Smyrak, Klaudia Prymula, Natalia Kruźlak, Kamila Goryl, Patrycja malina i Julia Najdek