OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY 2014/2015

Małopolski Kuratoryjny Konkurs Tematyczny „Wielcy Polacy – wybitni generałowie” – Mikołaj Głowacz (77%)

Małopolski Kuratoryjny Konkurs Humanistyczny – Julia Najdek (61%)

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy z matematyki Archimedes 2015 – laureat I stopnia Marta Goryl i Julia Najdek, laureat III stopnia – Radosław Głowacz, Wiktoria Trzop

Ogólnopolska Olimpiada z j. angielskiego OXFORD Linque Plus – laureat V stopnia – Julia Najdek, Konstancja Głowacz

Wojewódzki Konkurs „Odblaskowa szkoła” – tytuł najlepszej szkoły w powiecie

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Morze Bałtyckie – morze przyjaźni” – Klaudia Prymula, Konstancja Głowacz, Marta Goryl

Wyróżnienie w Rejonowym Przeglądzie Poezji Religijnej Recytowanej w ramach XVIII dni papieskich – Milena Mikołajek

II miejsce w Rejonowym Przeglądzie Pieśni Religijnej – zespół: Marta Goryl, Martyna Najdek, Wiktoria Trzop, Natalia Dróżdż, Patrycja Malina, Julia Najdek, Klaudia Prymula, Natalia Kruźlak, Zuzanna Burliga

Wyróżnienia w Rejonowym Przeglądzie Pieśni Religijnej – Konstancja Głowacz

Wyróżnienia w Rejonowym Przeglądzie Muzyki Instrumentalnej – Natalia Kruźlak

Wyróżnienia w Rejonowym konkursie plastycznym „Miłość wam wszystko wyjaśni” – Milena Mikołajek

II miejsce w Rejonowym Przeglądzie Prac Literackich – Klaudia Prymula

I miejsce w Powiatowym Konkursie „Światy, podłaźniki, pająki” – uczniowie kl. IV (za pająka)

I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim – Wiktoria Trzop

III miejsce w Powiatowym Konkursie „Podbabiogórskie opowieści” – Konstancja Głowacz

I miejsce w Powiatowym Konkursie „Sztuka recyklingu – pejzaż” – Wiktoria Trzop

II miejsce w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Ekologicznej EKO 2015 – Natalia Kruźlak

II miejsce w Powiatowym Przeglądzie Pieśni Papieskiej – Natalia Krużlak

III miejsce w Powiatowym Konkursie na plakat ekologiczny – Aleksandra Suwaj

I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim – Wiktoria Trzop

III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim – Oliwia Kachnic

I miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii kl. I-III – zespół: Amelia Radwan, Natalia Warchoł, Oliwia Kachnic, Kinga Chromy, Amelia Jurek

II miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii IV-VI – solista: Martyna Najdek

III miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii kl. IV-VI – duet: Julia Najdek, Natalia Kruźlak

III miejsce w Gminnych Konkursie Recytatorskim z j. angielskiego – Wiktoria Trzop

Wyróżnienie w Gminnych Konkursie Recytatorskim z j. angielskiego – Natalia Kruźlak

I miejsce w Gminnym Przeglądzie Teatrów Szkolnych – Amelia Jurek, Oliwia Kachnic, Szymon Strączek, Julia Najdek, Patrycja Malina, Klaudia Prymula, Aleksandra Suwaj, Natalia Kruźlak, Wiktoria Trzop, Radosław Głowacz

II miejsce w Gminnym konkursie Playback 2015 – Kinga Chromy, Amelia Radwan, Amelia Jurek, Natalia Warchoł, Oliwia Kachnic

III miejsce w Gminnym konkursie Playback 2015 – Radosław Głowacz

Wyróżnienie w Gminnym konkursie Playback 2015 – Szymon Strączek, Amelia Łuczak, Damian Brodziak, Julia Soból, Wiktoria Strączek

II miejsce w Gminnym konkursie plastycznym „Moja mała ojczyzna” – Kinga Nieciąg

Wyróżnienia w Gminnym konkursie plastycznym „Moja mała ojczyzna” – Marcelina Radwan, Jakub Traczyk

 Wyróżnienie w Gminnym Konkursie „Od przedszkola do Opola” – Marcelina Radwan, Magdalena Hełmecka

II miejsce w Gminnych indywidualnych biegach przełajowych – Julia Najdek

III miejsce w Gminnych indywidualnych biegach przełajowych – Zuzanna Burliga, Kamila Smyrak

III miejsce w Gminnych indywidualnych zawodach w tenisa stołowego – Zuzanna Burliga

II miejsce w Gminnych drużynowych zawodach w tenisa stołowego – Zuzanna Burliga, Julia Najdek

W Gminnych indywidualnych biegach przełajowych – III miejsce Julia Najdek, IV miejsce Zuzanna Burliga

 II miejsce w Gminnym Turnieju BRD – Klaudia Prymula, Kamila Smyrak, Dawid Głowacz, Eryk Strączek