OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY 2013/2014

 I miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Mieszkam w Beskidach” – Kacper Putyra, Martyna Najdek, Konstancja Głowacz, Kacper Jończyk,  ( I miejsce i nagroda Dyrektora GOK w Świnnej) – Gabriela Lenik

II miejsca w Międzynarodowym Konkursie „Mieszkam w Beskidach” – Amelia Radwan, Amelia Jurek, Krystian Dróżdż

 III miejsca w Międzynarodowym Konkursie „Mieszkam w Beskidach” – Natalia Kruźlak, Zuzanna Burliga

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus – Linqua Plus z j. angielskiego – laureat I stopnia – Julia Najdek (96 p), laureat IV stopnia – Kinga Głuc i Konstancja Głowacz (84 p), laureat V stopnia – Natalia Kruźlak (80p)

I miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologicznym na piosenkę ekologiczną – Natalia Kruźlak

I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Gdybym miała magiczną moc, wyczarowałabym…Konstancja Głowacz

II miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologicznym na plakat ekologiczny – Konstancja Głowacz

II miejsce w Powiatowym Przeglądzie Teatrzyków Szkolnych – Julia Najdek, Aleksandra Suwaj, Patrycja Malina, Klaudia Prymula, Kinga Głuc, Natalia Kruźlak, Zuzanna Burliga, Zuzanna Bachorczyk, Marcelina Głowacz

Wyróżnienie w powiecie za zbiórkę baterii – Kamila Smyrak

I miejsce w Gminnym Przeglądzie Teatrzyków Szkolnych – Julia Najdek, Aleksandra Suwaj, Patrycja Malina, Klaudia Prymula, Kinga Głuc, Natalia Kruźlak, Zuzanna Burliga, Zuzanna Bachorczyk, Marcelina Głowacz

I miejsce w Gminnym Konkursie „Pająki, podłaźnik, światy” – kl. IV

I miejsce w gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii zespoły: Julia Najdek, Natalia Kruźlak, Radosław Głowacz, Marek Kachnic

I miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i pastorałek w kategorii soliści: Kinga Chromy

II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim – Marek Kachnic

II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim z j. angielskiego – Patrycja Kachnic

II miejsce w Gminnym Konkursie na Palmę wielkanocną – Dominik Głowacz

 II miejsca w Gminnym Konkursie Piosenki o Janie Pawle II – w kategorii zespół : uczniowie z kl. I-III, w kategorii solista – Wiktoria Trzop, w kategorii duet: Julia Najdek, Natalia Kruźlak

III miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym – Kinga Głuc

II miejsce w Gminnym Konkursie „Bezpieczna droga do szkoły” – Oskar Kachnic

III miejsce w Gminnym Konkursie „Od przedszkola do Opola” – Milena Mikołajek, Julia Soból, Wiktoria Strączek

Wyróżnienie w gminnym konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii duet: Patrycja Malina, Marcelina Głowacz,

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

  1. Powiatowe biegi przełajowe:

Kl. IV – II miejsce – Julia Najdek,

Kl. V – I miejsce – Zuzanna Burliga

Kl. VI – II miejsce – Martyna Smyrak

 IV miejsce – Patrycja Kachnic

  1. Wojewódzkie biegi przełajowe:

 10 miejsce – Julia Najdek, 12 miejsce – Zuzanna Burliga

  1. Gminne biegi przełajowe:

Kl. IV – I miejsceJulia Najdek, II miejsce – Kamila Smyrak, III miejsce  – Jakub Głuc

Kl. V – I miejsce – Zuzanna Burliga

KL.VI – I miejsce – Martyna Smyrak

II miejsce Patrycja Kachnic

III Kamil Kachnic

IV Marek Kachnic

  1. Gminne zawody w tenisie stołowym

III miejsce – Gabriela Lenik (indywidualnie)

II miejsce – Gabriela Lenik, Patrycja Kachnic ( w grze deblowej)